Iwona Wójcik

Trener, szkoleniowiec, właścicielka Instytutu Piękna.
Mgr Kosmetologii, pielęgniarka, wieloletni szkoleniowiec i trener z zakresu Kosmetologii oraz Medycyny Estetycznej.
Ponad dwudziestoletnie doświadczenie z dziedzinami medycyny i kosmetologii poparte wieloletnim rozwojem w wielu dziedzinach związanych ze światem zdrowia i piękna.
Wykładowca akademicki na kierunku Medycyny Estetycznej , gdzie przekazuje swoje doświadczenie i wiedzę Lekarzom Medycyny, Pielęgniarkom oraz Kosmetologom.
Prelegent wielu konferencji naukowych z dziedziny Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. Współpracuje i tworzy protokoły zabiegowe dla wielu firm kosmetycznych opierając je na swoim doświadczeniu pracy z klientami.
Swoją kreatywnością zawodową zaraża koleżanki i kolegów z branży. Czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem firmy, stojąc na czele 14 osobowego zespołu Instytutu Piękna w Częstochowie, gdzie na co dzień poświęca się swojej pracy, którą wykonuje z ogromną pasją i zaangażowaniem.
Systematycznie wzbogaca swoje doświadczenie zawodowe poprzez liczne szkolenia, konferencje międzynarodowe zarówno tych dotyczących kosmetologii, jak i medycyny estetycznej.
Komunikatywność oraz łatwość przekazywania wiedzy to atut jaki posiada, co jest kluczowym elementem pracy zawodowej.
W 2013 roku otrzymała statuetkę Kobiety Roku za innowacyjny produkt kosmetyczny na bazie komórek macierzystych a w 2018 roku statuetkę Amicus Certus dla jednego z najlepszych wykładowców akademickich.

Kup bilet