Najlepsza aromaterapia? Tylko z Optima Natura

Aromaterapia to dziedzina, która wykorzystując naturalne składniki, wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne człowieka. Zanim zabieg zostanie wykonany, warto zadbać o najlepsze produkty, które zagwarantują relaks i zdrowie. Te oferuje Optima Natura.*

Naturalne produkty Optima Natura mają zastosowanie w aromaterapii, zarówno profesjonalnie (w spa, salonach urody, saunach, fitness), jak i w użytku codziennym (w domu, w biurze). Co znajduje się w ofercie? W stu procentach naturalne olejki eteryczne aptecznej jakości (w pojemnościach 10ml i ekonomicznych wersjach 30ml), a także naturalne oleje do masażu i pielęgnacji skóry. Oferta stale rośnie i jest opracowywana przez ekspertów tak, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Pachnące, naturalne olejki eteryczne, pozyskiwane są w procesie destylacji lub ekstrakcji z roślin. W aromaterapii oddziaływanie bodźców zapachowych na psychikę jest tylko jednym z najistotniejszych elementów. W czasie zabiegów aromaterapeutycznych preparaty dostają się do organizmu nie tylko z wdychanym zapachem, ale także poprzez skórę w trakcie relaksującego masażu lub kąpieli.

Optima Natura w kosmetologii i farmacji

Naturalne oleje doceniane są dzisiaj zarówno w farmacji, jak i kosmetyce. Szczególne zasługi przypisuje się im ze względu na bogactwo witamin, w tym E oraz tych z grupy B. Polecane są do masażu, masażu aromaterapeutycznego i innych zabiegów na ciało w tym do pielęgnacji skóry pokrytej tatuażem.

Optima Natura to również właściciel marki Olejek Złodziei®, która stała się rynkowym przebojem. Innowacyjna receptura inspirowana historyczną legendą składa się z naturalnych olejków eterycznych. Zawiera składniki o działaniu antyseptycznym. Ma szerokie całosezonowe zastosowanie - poprawa mikroklimatu pomieszczeń, aromaterapia, składnik do wykonania własnych receptur np. żel lub płyn antybakteryjny. Posiada olfaktorycznie przyjemny i orzeźwiający choć nie lubiany przez owady zapach.

W ofercie Optima Natura znajduje się także nowość - jodowo bromowa sól z Olejkiem Złodziei, czyli starannie dobrana kompozycja olejków eterycznych w połączeniu z wysoko zmineralizowaną solą jodowo-bromową. To idealne źródło relaksu, harmonii i dobrego samopoczucia. Zastosowanie: kąpiel antybakteryjna, masaż peelingujący, inhalacja parowa i poprawa mikroklimatu. Można stosować w saunie.

Optima Natura to innowacja

Produkty:
1. Poprawiają mikroklimat pomieszczeń dzięki innowacyjnej mieszance Olejek Złodziei
2. Nadają się do profesjonalnych zabiegów oraz domowego użytku
3. Generują dodatkowe przychody w salonach

Ponadto, specjaliści mogą skorzystać z wyjątkowej marki Asumpta Professional. Dzięki nim mogą wykonywać specjalistyczne zabiegi z wysokiej jakości olejków Asumpta Professional od Optima Natura.

Wybór jest prosty – jeśli aromaterapia, to tylko z Optima Natura!

Pełną ofertę firmy Optima Natura będzie można poznać podczas B2Beauty Trends Show. Event odbędzie się 6 maja 2021 na PGE Narodowym w Warszawie. Zarejestruj się już dziś!

Sprawdź nas także na Facebooku:

B2Beauty Trends Show

B2Beauty Trends Show Team

*artykuł sponsorowany