SilvaBeauty - Col Du Marine receptą na piękno

Col Du Marine dla Twojego zdrowia i piękna! Wprowadź nowy łatwy i przyjemny sposób na wzbogacenie diety w kolagen! Bezsmakowy kolagen w proszku do rozpuszczenia w wodzie dostępny jest w formie puszek z miarką oraz saszetek, które można wszędzie zabrać ze sobą.

Kolagen Col Du Marine pozyskiwany jest ze skór ryb i jest produkowany we Francji. Efektywność kolagenu morskiego potwierdzona jest licznymi badaniami klinicznymi. Rekomendowany okres suplementacji to min. 12 tygodni przy dziennej dawce 5g peptydów kolagenu morskiego. Pierwsze wyniki wpływu kolagenu morskiego na organizm odczuwane są już po ok. 3 tygodniach. Zazwyczaj są to: zmniejszenie suchości skóry rąk oraz łokci, poprawa stanu paznokci.

Col Du Marine

1. Col Du Marine – to czysty kolagen morski. Zawiera peptydy kolagenu rybiego typu I i III o niskiej masie cząsteczkowej – 4000 Da. Jest to podstawa wysokiej biodostępności oraz efektywności produktu. Produkt nie zawiera substancji pomocniczych, aromatów ani słodzików.

2. Suplementacja kolagenem morskim pozwala zminimalizować drobne linie, zmarszczki i mikro bruzdy, a także zwiększyć elastyczność skóry oraz poprawić jej naturalny koloryt. Produkt jest bardzo doceniany przez przedstawicieli branży medycyny estetycznej. Pozwala zadbać o skórę od wewnątrz, co wydłuża efekt działania nawilżającego skórę i zmniejszającego zmarszczki.

3. Odżywienie stawów od wewnątrz oraz wspomaganie zachowania mobilności – to główne zalety suplementacji Col Du Marine w ramach wsparcia zdrowia stawów i tkanki chrzęstnej. Suplementacja kolagenu morskiego jest szczególnie ważna dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Jazda na rowerze, aktywne treningi czy bieganie wymagają dużego zaangażowania stawów i tkanki łącznej.

4. Neutralny smak i aromat kolagenu rybiego osiągnięte są za pomocą wysoce zaawansowanych technologii. Pozwalają one uzyskać naturalny 100% kolagen bez rybiego zapachu i posmaku. Codzienna suplementacja jest łatwa – kolagen Col Du Marine całkowicie się rozpuszcza i pasuje jako dodatek do wody, kawy, smoothie.

Złóż zamówienie przez nasz sklep internetowy www.silvabeauty.pl
Twój PROMOKOD na zniżkę 10% oraz bezpłatną dostawę: B2BEAUTY
Instagram: @silvabeautypl
Facebook: @silvabeautypl

artykuł sponsorowany