B2Beauty Trends Show coraz bliżej! Wyczekiwany event na mapie stolicy

Z przyjemnością informujemy, że na B2Beauty Trends Show 6 maja 2021 roku będzie nas więcej. Zapraszamy na wydarzenie, którego profesjonaliści nie mogą przegapić!

Jedno miejsce, gdzie spotkają się przedstawiciele branży kosmetycznej. Event, podczas którego będzie można się dowiedzieć o sprzedaży, zarządzaniu i marketingu w biznesie beauty. Tysiące odwiedzających, 150 wystawców, 30 gwiazd i 10 wydarzeń towarzyszących – to wszystko czeka na was podczas B2Beauty Trends Show, czyli wydarzenia jednoczącego firmy działające w sektorze urody!

Branża urody w czasach koronawirusa

Branża eventowa mocno odczuła skutki koronawirusa, wiele imprez branżowych się nie odbywało lub przeniosło on-line, co znacznie obniżyło standard tych wydarzeń. Od marca sukcesywnie odwoływano lub przekładano kolejne imprezy, a przyszłość była niepewna. Nie wiadomo było na ile sytuacja zdrowotna się ustabilizuje i czy można będzie jeszcze mówić o eventach w ich dawnym kształcie.

Ostatnie dyrektywy rządu są jednak optymistycznie. Nie tylko można organizować targi, ale także liczba ich uczestników sukcesywnie się zwiększa! Jesteśmy przygotowani do realizacji B2Beauty Trends Show z zachowaniem środków bezpieczeństwa. Naszym priorytetem jest zdrowie odwiedzających i wystawców.

Wyczekiwany event w branży urody

Po tygodniach zamknięcia i miesiącach ograniczeń branża beauty spragniona jest działania. Kryzys można jednak przekuć w nową jakość, dlatego tak ważne jest stworzenie platformy, która uruchomi dialog pomiędzy tymi, którzy działają w sektorze urodowym.

Takim rozwiązaniem jest B2Beauty Trends Show, które powstało z myślą o profesjonalistach. To nie event dla tych, których tylko interesuje branżą, ale dla przedsiębiorców, którzy na niej opierają swoją działalność. To miejsce poszukiwania rozwiązań, łączenia biznesów, jak również wzajemnego wsparcia, tak potrzebnego w trudnych czasach. Nikt w końcu nie rozumie potrzeb współczesnego biznesu tak, jak eksperci i profesjonaliści z wieloletnim stażem. Oni gotowi są podzielić się radami i wskazać rozwiązania, dzięki którym firma może zrobić kolejne kroki w stronę rozwoju.

Takiego eventu na mapie stolicy jeszcze nie było. Targi B2Beauty Trends Show odbędą się na warszawskim PGE Narodowym. To prestiżowa lokalizacja dla prestiżowej branży, która przede wszystkim stawia na nowoczesność i niestandardowe myślenie.

B2Beauty Trends Show – pełen wachlarz możliwości

Odbywające się 16 lutego 2021 roku targi B2Beauty Trends Show podzielone zostały na dwie części – bogatą strefę wystawienniczą dla dwunastu sektorów branży urodowej oraz szereg konferencji i warsztatów, które dedykowane są potrzebom współczesnego biznesu.

Odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą marek z dziedzin kosmetologii, manicure, pedicure, usług, wellness&spa, podologii, trychologii, przedłużania rzęs, wyposażenia gabinetów, depilacji, produkcji i surowców oraz makijażu.

To doskonała okazja do:
- powiększenia grona partnerów biznesowych
- poznania trendów branżowych
- rozwinięcia swojego biznesu w sektorze beauty
- nawiązania kontaktów na lata

Ponadto, każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w wykładach i warsztatach dedykowanych rozwojowi biznesu. Poruszone zostaną tematy zarządzania branżą urodową i wyprowadzenia jej z kryzysu spowodowanego pandemią. Przedstawione zostaną również sposoby na zwiększenie sprzedaży i uatrakcyjnienie produktu, a nacisk położony zostanie także na postęp dzięki nowoczesnemu marketingowi. Dodatkowo, event odwiedzą znani eksperci i „guru” różnych dziedzin urody, od których będzie można zaczerpnąć nieco inspiracji.

Organizatorem jest IC Events – specjalista od szycia wydarzeń na miarę oczekiwań. 10-letnie doświadczenie, kilkadziesiąt sukcesywnie rozwijanych marek własnych i satysfakcja naszych klientów to gwarancja udanych eventów biznesowych. Zapewniamy – 16 lutego 2021 roku na PGE Narodowym na pewno znajdziesz to, czego szukasz!

Zarejestruj się już dziś
Zostań wystawcą

Znajdź nas także na Facebooku:
B2Beauty Trends Show

Termin: 6 maja 2021
Miejsce: PGE Narodowy Warszawa

B2Beauty Trends Show. Piękna strona Warszawy

Zobacz również

Ile czasu powinno trwać wykonanie makijażu?

Prowadzisz studio wizażu lub salon kosmetyczny, w którym jedną z usług jest makijaż? Zastanawiasz się ile czasu powinna trwać ta…

Ogromny krok w rozwoju branży beauty. B2Beauty Trends Show za nami

Pierwsza edycja B2Beauty Trends Show za nami. Była to wyjątkowa okazja do zagłębienia się w tajniki branży beauty i poznanie…

B2Beauty Trends Show [PROGRAM WYDARZENIA]

6 września, PGE Narodowy w Warszawie i event B2Beauty Trends Show, czyli najbardziej merytoryczne wydarzenie poświęcone branży beauty w Polsce.…